Atrakcjezawsze najlepsze dla najlepszej zabawy

Atrakcje wizualne

dające zachwycające efekty

Taniec w chmurach

Spraw, że twój Pierwszy Taniec będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Kłęby chmur stworzą wyjątkową scenerię dla chwili, która utrwali się w Twojej pamięci na lata oraz będzie pięknie wyglądać na weselnych zdjęciach.

Napis LOVE

Kolejne piękne dopełnienie otoczenia. Napis LOVE złożony z dużych świecących liter, będzie wspaniałym tłem do zdjęć na każdej imprezie i estetycznym dodatkiem do wystroju sali.

Telewizor 70 cali

Wyjątkowe przeżycia na twoim Weselu w najwyższej jakości! Dzięki TV jesteśmy w stanie wyświetlić twoje filmy np. na podziękowania dla rodziców i nie tylko! W erze smartfonów prowadzimy najnowsze gry i zabawy w czasie rzeczywistym na twoim przyjęciu Weselnym.

Wyrzutnia CO2

Pojawiające się kłęby chmur, to niesamowity efekt wizualny, który sprawia, że odpowiednio oświetlony parkiet wygląda baśniowo. Wyrzutnię CO2 można wykorzystać też w kulminacyjnych momentach imprezy dla wzmocnienia efektu.

Pirotechnika

Wyrzutnia iskier to dodatek, który wspaniale akcentuje podniosłość najważniejszych chwili podczas różnego rodzaju koncertów, występów scenicznych, wesel i imprez okolicznościowych.

Atrakcje dźwiękowe

aby wszystko brzmiało jak najlepiej

Wokal na żywo

Weronika Gojny-Budniewska jest wokalistką zajmującą się oprawą muzyczną ceremonii zaślubin, przyjęć, imprez firmowych, bankietów, a także różnorodnych uroczystości. Od 2016 r. współpracuje z orkiestrami dętymi, a w roku 2022 rozpoczęła występy na eventach muzycznych w towarzystwie DJ.

Weronika posiada szeroki repertuar, który został starannie dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Przygotowuje również utwory na życzenie.

Nagłośnienie ślubu plenerowego

Coraz częściej Pary Młode szukają oryginalnych pomysłów na swój ślub i decydują się na ślub w plenerze, który poza szczególnym klimatem wymaga także dobrego przygotowania. Bez względu na ilość obecnych osób i wielkość przestrzeni w przypadku ślubu plenerowego warto zadbać o nagłośnienie, aby Goście dokładnie usłyszeli Waszą przysięgę, a muzyka dodała uroczystości niesamowitej atmosfery.

Animacje dla dzieci

atrakcje przygotowane z myślą o najmniejszych gościach

Żywe maskotki XXL

Atrakcja przeznaczona dla najmłodszych gości każdej imprezy. Postaci z bajek w wersji XXL doskonale znane wszystkim dzieciom i rodzicom, to gwarancja dużej ilości radości i udanej zabawy.

Wytwornica baniek

Bańki mydlane stanowią atrakcję zapewniającą ogrom radości najmłodszym. Jednocześnie unoszące się w powietrzu błyszczące bańki, to widok, który cieszy oczy wszystkich gości.

Skręcanie balonów

Kolejną atrakcją, jaką mogę zapewnić najmłodszym gościom wesela, są niezwykłe dzieła tworzone z balonów. Już samo skręcanie balonów przyciąga uwagę dzieci, a gdy otrzymują w prezencie dmuchanego kotka lub pieska, są zachwycone!