Sprzętzawsze najlepszy dla najlepszej zabawy

Muzyka

Brzmiąca idealnie na każdym etapie zabawy

Numark NVII cyfrowy kontroler DJ

Ten model można opisać w dwóch słowach – mobilny profesjonalizm. Żaden inny kontroler nie oferuje tak wielu funkcji skoncentrowanych w obudowie o grubości dwóch cali. Dodatkowo przykuwa uwagę swoim wyjątkowym designem, który jest bardzo przejrzysty i pozwala na szybką i precyzyjną pracę. Zawarte w nim potencjometry odpowiedzialne za efekty, korekcję brzmienia oraz filtry są pojemnościowe, reagują na obracanie, dotyk bądź obie czynności jednocześnie.

Numark NVII cyfrowy kontroler DJ

Behringer Xenyx 1622FX mikser

Mikser audio z procesorem efektów i bardzo dobrymi przedwmacniaczami mikrofonowymi Xenyx. Jest to doskonały ultra-niskoszumowy mikser analogowy. Unikalne 4 zakresowe EQ na każdym z kanałów stereo, filtry niskich częstotliwości na każdym z kanałów mono oraz 24-bitowy procesor efektów świadczą o dużym potencjale tej konsoli.

Behringer Xenyx 1622FX mikser

Mackie SRM 550 x2

Uniwersalny zestaw głośnikowy w drewnianej obudowie jednego z najbardziej cenionych i znanych producentów. Idealnie sprawdzi się jako nagłośnienie na eventach, nagłośnienie przodowe na koncercie, weselu czy konferencji. Trzeba dodać, że zestawy Mackie SRM550 brzmią bardzo czysto i dynamicznie – w zależności od typu zastosowania, optymalnie do sytuacji w jakiej są użytkowane. Bez wątpienia są jednymi z najlepiej brzmiących aktywnych zestawów głośnikowych w swojej klasie.

Mackie SRM 550 x2

Mackie SRM 1850 x2

Jak już zostało wspomniane wyżej, sprzęt marki Mackie to klasa sama w sobie. Ten model to aktywna kolumna 1600W High-Definition Powered. Kolumny SRM 1850 zbudowane są tak, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych użytkowników. Obudowy nowej serii SRM wykonano z drewnianej sklejki, z wykorzystaniem cyfrowego przetwarzania zapewniając nowy poziom wytrzymałości, reprodukcji dźwięku, klarowności, a zarazem prostoty.

Mackie SRM 1850 x2

Shure BLX1288/MX53 mikrofon bezprzewodowy

Ten bezprzewodowy mikrofon sprawdza się świetnie na różnego rodzaju imprezach, jako jedno z najważniejszych narzędzi wodzireja. Jest to wytrzymały, dwukanałowy odbiornik wyposażony w możliwość prostej konfiguracji parametrów, intuicyjne menu oraz mikroprocesorowo sterowany wewnętrzny system wielo-antenowy. Co bardzo istotne, oferuje dźwięk o profesjonalnej jakości.

Shure BLX1288/MX53 mikrofon bezprzewodowy

Oświetlenie

Niech stanie się jasność i zabłyszczy to co najważniejsze

Showtec Phantom 65 x4

Mobilny zestaw oświetleniowy w najnowszej technologii LED umożliwia profesjonalne oświetlenie każdej sali. Showtec Phantom 65 to jedna z najlepszych i najczęściej wybieranych głów typu spot na rynku. Ten model ma bardzo jasny strumień światła oraz szeroki kąt świecenia, co sprawia że nie ma sobie równych wśród podobnych urządzeń.

Showtec Phantom 65 x4

Match Par LED 9x3W RGB + 1x30W COB x4

Oto unikalny mocny i wydajny reflektor, który dzięki możliwości regulacji intensywności świecenia każdego koloru niezależnie od siebie, pozwala na tworzenie nieograniczonej palety barw. Urządzenie to nadaje się więc idealnie do dekoracji pomieszczeń i kreowania niezwykłych efektów świetlnych. Dzięki wbudowanym gotowym efektom może działać samodzielnie w trybie automatycznym oraz sterowania dźwiękiem.

Match Par LED 9x3W RGB + 1x30W COB x4

Pixel Bar 24x3W MKIII x4

Pixel bar jest doskonałym rozwiązaniem do dekoracji światłem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w szczególności sal weselnych – dzięki niemu w efektowny sposób można podkreślić charakter imprezy. To lekka listwa zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody LED. Urządzenie to daje możliwość ręcznego mieszania kolorów, co pozwala na uzyskanie unikalnych i odpowiednio nasyconych barw.

Pixel Bar 24x3W MKIII x4

Rampa oświetleniowa Duratruss

Zestaw oświetleniowy umieszczam na solidnej i stabilnej rampie Duratruss o długości 4,5 metra. Pozwala to na jak najlepsze ustawienie reflektorów w każdych warunkach, a co za tym idzie, na idealne efekty świetlne. Również sam sprzęt dobrze prezentuje się na odpowiednio dobranym stelażu.

Rampa oświetleniowa Duratruss

Dodatkowe atrakcje

Dla idealnego efektu w każdym momencie
Taniec w chmurach

Taniec w chmurach

Spraw, że twój Pierwszy Taniec będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Kłęby chmur stworzą wyjątkową scenerię dla chwili, która utrwali się w Twojej pamięci na lata oraz będzie pięknie wyglądać na weselnych zdjęciach.

Napis LOVE

Napis LOVE

Kolejne piękne dopełnienie otoczenia. Napis LOVE złożony z dużych świecących liter, będzie wspaniałym tłem do zdjęć na każdej imprezie i estetycznym dodatkiem do wystroju sali.

Żywe maskotki XXL

Żywe maskotki XXL

Atrakcja przeznaczona dla najmłodszych gości każdej imprezy. Postaci z bajek w wersji XXL doskonale znane wszystkim dzieciom i rodzicom, to gwarancja dużej ilości radości i udanej zabawy.

Pirotechnika

Pirotechnika

Wyrzutnia iskier to dodatek, który wspaniale akcentuje podniosłość najważniejszych chwili podczas różnego rodzaju koncertów, występów scenicznych, wesel i imprez okolicznościowych.

Wytwornica baniek

Wytwornica baniek

Bańki mydlane stanowią atrakcję zapewniającą ogrom radości najmłodszym. Jednocześnie unoszące się w powietrzu błyszczące bańki, to widok, który cieszy oczy wszystkich gości.

Wyrzutnia CO2

Wyrzutnia CO2

Pojawiające się kłęby chmur, to niesamowity efekt wizualny, który sprawia, że odpowiednio oświetlony parkiet wygląda baśniowo. Wyrzutnię CO2 można wykorzystać też w kulminacyjnych momentach imprezy dla wzmocnienia efektu.